AFRB24-IP - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, modulating, Cloud, communicative, Hybrid, BACnet IP Modbus TCP
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
AFRB24-IP
Data Sheet | Teknik Doküman
AFRB24-IP - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
ZG-JSA-3 - Belimo
1.05" diameter jackshaft adaptor (12" L).