B214+TR24-SR/500 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 2-way, Cv 7.4 |Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, modulating
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B214+TR24-SR/500 US
Data Sheet | Teknik Doküman
B214+TR24-SR/500 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
ZG-JSLA+LF24-S US - Belimo
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Damper Actuator, 35 in-lb [4 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, On/Off, 1 x SPDT