B223+LRX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 1", 2-way, Cv 10 |Configurable Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 0...135 Ω, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B223+LRX24-MFT95
Data Sheet | Teknik Doküman
B223+LRX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
PKBUP-MFT-T - Belimo
Damper Actuator, 1400 in-lb [160 Nm], Electronic fail-safe, AC 24...240 V / DC 24...125 V, 2...10 V, 2 x SPDT