B224VSS+AFX24-MFT-S-X1 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Ball Valve (VSS), 1", 2-way, Cv 43 |Configurable Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B224VSS+AFX24-MFT-S-X1
Data Sheet | Teknik Doküman
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
NFXUP-S - Belimo
ConfigurableDamper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off, 2 x SPDT