B225+NRX24-SR-T N4 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 1", 2-way, Cv 30 |Configurable Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, NEMA 4X, terminals
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B225+NRX24-SR-T N4
Data Sheet | Teknik Doküman
B225+NRX24-SR-T N4 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
TFX24-3 - Belimo
ConfigurableDamper Actuator, 22 in-lb [2.5 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, Floating point