B249VSS+2*AFX24-MFT-S-X1 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Ball Valve (VSS), 2", 2-way, Cv 108 |Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B249VSS+2*AFX24-MFT-S-X1
Data Sheet | Teknik Doküman
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
UM24Y-R - Belimo
Rotary Actuator, 1 Nm, AC/DC 24 V, On/Off, Floating point, 22 s, IP20, clockwise rotation, Connector Plug