EFX24-MFT-S N4H - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Configurable Damper Actuator, 270 in-lb [30 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, NEMA 4, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
EFX24-MFT-S N4H
Data Sheet | Teknik Doküman
EFX24-MFT-S N4H - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.