FSAF24A-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, On/Off, 2 x SPST
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
FSAF24A-S
Data Sheet | Teknik Doküman
FSAF24A-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
ZG-JSLA+NFX24-S - Belimo
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|ConfigurableDamper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, On/Off, 2 x SPDT