FSLF120.1 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Fire & Smoke Actuator, 30 in-lb [3.5 Nm], Spring return, AC 120 V, On/Off Multipack 135 pcs.
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
FSLF120.1 US
Data Sheet | Teknik Doküman
FSLF120.1 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.