FSNF120-S-FC.1 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb [8 Nm], Spring return, AC 120 V, On/Off, 2 x SPST; Multipack 60 pcs.
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
FSNF120-S-FC.1 US
Data Sheet | Teknik Doküman
FSNF120-S-FC.1 US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.