HATDAPFF18FE003 - Greystone
Yüksek Hassasiyet Kanal / Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
HATD Series Temperature Transmitter with Display Series, High Accuracy All Purpose Duct/Immersion, Polycarbonate enclosure with hinged gasketed cover,thread adapter and cable gland fitting, Fahrenheit, 1000 ohm platinum, 2 wire, IEC 751, 385 alpha, thin film, class A, 450 mm (18”), 0-10 VDC 3 wire, 0°C to 100°C (32°F to 212°F)
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
HATDAPFF18FE003
Data Sheet | Teknik Doküman
HATDAPFF18FE003 - Greystone
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.