LMX24-SR-F - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Configurable Damper Actuator, 45 in-lb [5 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, modulating
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
LMX24-SR-F
Data Sheet | Teknik Doküman
LMX24-SR-F - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.