UM24Y-SR-F-L - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Rotary Actuator, 1 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 22 s, Form fit 8x8 mm, IP20, counter-clockwise rotation, Connector Plug
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
UM24Y-SR-F-L
Data Sheet | Teknik Doküman
UM24Y-SR-F-L - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.