ZG-JSLA+LF24-MFT-S US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Damper Actuator, 35 in-lb [4 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 1 x SPDT, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
ZG-JSLA+LF24-MFT-S US
Data Sheet | Teknik Doküman
ZG-JSLA+LF24-MFT-S US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.