A/100KS-I-2.5'-BB - ACI
Otomasyon Saha Ekipmanları
100,000 Ohm Thermistor, Immersion, Welded Well, 2.5', NEMA 3R Enclosure
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
ACI
ABD
Data Sheet | Teknik Doküman
A/100KS-I-2.5'-BB - ACI
Otomasyon Saha Ekipmanları
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
- Negative temperature coefficient
- Double encapsulated sensor
- NEMA 3R enclosure
A/TT100-I-2.5'-2-GD - ACI
Transmitter w/ 100 Ohm RTD, Immersion, Welded Well, 2.5', Galvanized Enclosure, 2-10VDC Output
A/CP-RO-LCD-F - ACI
10,000 Ohm Thermistor (Type II), Room (R), w/ Override, LCD, Blank logo