sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Kontrolyum Otomasyon Sistemleri 2017 yılının Ekim ayında "Kontrol Bizde" sloganı ile bir fiil ticari hayatına başlamış olmasının ardında 15 senelik sektörel deneyime sahip kadro ve dinamik yapısı bulunmaktadır. Kuruluş amacı, en uygun fiyatlarla çok seçenekli markaların ürünlerini sektörde pazarlamasını ve satışını gerçekleştirmek. 25 farklı marka ile yola çıkan Kontrolyum, şu anda 75 farklı marka ve bu markalara ait 75.000'den fazla ürün seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurucu kadrosu 15 yıl önce otomasyon sektöründe işe başlamış ve bu süre zarfında ülke genelinde ve yurt dışında bir çok projede hem satış hem de projelendirme kısmında görev almıştır. Tecrübe referansları içerisinde Oteller, AVM'ler, Hastaneler, üretim Tesisleri, Okullar ve irili ufaklı bir çok otomasyon projesi bulunmaktadır. Tüm bu tecrübe doğrultusunda ürünleri en iyi tanıyan ve nasıl kullanılacağını bilen kadromuz ile müşterilerimize doğru hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tecrübelerimizi müşterileirmiz ile paylaşıyor, ihtiyaçları doğrultusunda onları yönlendiriyoruz.HVAC ve bina otomasyon sistemleri alanında proje bazlı olarak, toptan ve perakende ürün satışları gerçekleştirmekteyiz. Satışını yaptığımız markaların bir kısmı Türkiye lokasyonlu olup, bayi satış kısımlarını biz gerçekleştiriyoruz, bir çoğunu da ithal ederek satışa sunuyoruz. İthalatını yaptığımız ürünler, Amerika, Avrupa ve çin menşeili olup bu markaların Türkiye distribütörlüklerini gerçekleştiriyoruz. çin ile çalıştığımız 5 farklı fabrika var ve bu fabrikalardan satın aldığımız ürünleri tek bir marka "Hexa Controls" olarak Türkiye ve dünyada pazarlıyoruz.

Maltepe'de Küçükyalı İş Merkezi lokasyonlu olan Kontrolyum, dört katlı binası içerisinde depolama, sevkiyat, satış ve pazarlama, ithalat-ihracat, muhasebe gibi şirket içsel faaliyetlerini tek merkezde gerçekleştirmektedir. Henüz bayilik yapılanmamız bulunmamaktadır fakat ilerleyen dönemlerde bayilik yapılanmasına yönelik marka seçimi ve organizasyonumuzu geliştirmeyi planlıyoruz.

Dijitalleşen dünyada sektördeki dijitalleşmeyi destekleyen, bu dijitalleşme sürecinde iş stilini geliştiren, sektördeki en ileri vizyona sahip olan bir kadroya sahibiz. Kontrolyum.com web sitemizin alt yapısı ileriye dönük olup her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.
çalışmakta olduğumuz müşteri guruplarımız arasında Mekanik taahhüt firmaları, Mekatronik taahhüt firmaları, Otomasyon uygulama firmaları, üretici firmalar (OEM), İnşaat firmaları, malzeme tedarikçileri ve son kullanıcılar bulunmaktadır.

Kontrolyum Otomasyon Sistemleri ikinci senesinde tam hızla büyümeye devam etmektedir. Hedefimiz beşinci yılımızı kutlayacağımız ve aynı zamanda Cumhuriyetimizin de 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılında sektördeki en profesyonel hizmet veren öncü bir firma haline gelebilmektir. Şu anda satışını yaptığımız 35 markadan sadece 8 marka üretimleri farklı ülkeler olsa da Türk markası olup, misyonumuz doğrultusunda yerli üretim olan ürünlerin ve markaların 2023 hedefimizde daha büyük oranda marka listemizde olmasıdır. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Kontrolyum Otomasyon Sistemlerini her yıl basılı fiyat listesi kataloğunu Türkiye genelinde müşteri guruplarına posta vasıtası ile göndermektedir. Eğer siz de adresinize fiyat listesi kataloğumuzu göndermemizi isterseniz lütfen BURAYA TIKLA'yınız veya PDF formatı halini indirmek için BURAYA YIKLA'yınız.

Kontrolyum Otomasyon Sistemleri'nin n11, Hepsiburada ve Trendyol E-Pazaryerleri mağazası bulunmaktadır.

Kontrolyum Otomasyon Sistemleri'ni sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.