sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

1 - Faturası bulunmayan ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.

2 - Müşteri talebi üzerine özel siparişle getirtilmiş malzemelerin iadeleri kabul edilmeyecektir.

3 - Müşteri talebi üzerine özel sipariş edilen malzemelerin tedarik süresi içerisinde iptali ancak toplam KDV dahil tutarın %40’ı kadarının kesintiye uğraması ile gerçekleştirilebilir.

4 - Ürünlerimiz orijinal ambalajında eksiksiz, tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmeyecektir.

5 - İade süresine bağlı olarak malzemeler aşağıda belirtilen kesinti oranları ile iade alınabilir.

Fatura tarihinden itibaren;

# Bir hafta içerisinde iade edilen malzemeler iade koşulları doğrultusunda geri alınır.

# Bir ay içerisinde iade koşulları doğrultusunda iade edilen malzemeler için ücretin geri ödenmesinde %5 kesinti uygulanır.

# Üç ay içerisinde iade koşulları doğrultusunda iade edilen malzemeler için ücretin geri ödenmesinde %10 kesinti uygulanır.

# Altı ay içinde iade koşulları doğrultusunda iade edilen malzemeler için ücretin geri ödenmesinde %20 kesinti uygulanır.

# Altı aydan daha eksi ürünler iade olarak kabul edilmez.

6 - İade kabullerinde müşterimize uygulanan vadenin aynısı uygulanarak vade sonunda iade tutarı nakit olarak ödenir.

7 - İade işlemleri ile ilgili olarak malzeme ve evrak kargo/sevkiyat masrafları göndericiye ( iade edene ) aittir.

8 - İade talepleri ilgi işlemler öncesinde, prosedür Kontrolyum Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’ den onay alınarak başlatılmalıdır.

9 - Usullere uygun olmayan ve Kontrolyum Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından onay alınmadan yapılan iade işlemleri kabul edilmeyecektir.

10 - Arızalı, ayıplı veya hatalı ürün iadelerinde öncelikli olarak size iletilecek olan ürüne ait şikayetlerin doldurulacağı form ile birlikte Kontrolyum Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. firma adresine “Peşin Ödemeli” olarak gönderilmesi gerekmektedir. Ürün arızası firmamızca tespit edilerek size “Ürün İnceleme Formu” ile bilgi aktarımı yapılacaktır ve çıkan sonuca istinaden ürün değişimi yapılacaktır. İade talebiniz “ONAY” aldığı takdirde yapmış olduğunuz gönderimin bedeli Kontrolyum Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanarak sizlere iletilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.