AFX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Configurable Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 0...135 Ω, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
AFX24-MFT95
Data Sheet | Teknik Doküman
AFX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.