AHX24-SR-200 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Daha fazla bilgi
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
STOK ADEDİ:
0
STOK KODU:
AHX24-SR-200
MARKA:
BELIMO
ÜRETİM YERİ:
İSVİÇRE
KDV Dahil Fiyat: 30.584,73 TL
{{CMP.TITLE}}
  • AHX24-SR-200 Data Sheet | Teknik Doküman
    AHX24-SR-200 - Belimo
    Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
    pdf indir
    Garanti Bilgisi :
    Teslimat Bilgisi :
Benzer Ürünler
Zone Valve|Zone Valve (ZV), 1", 2-way, Cv 8 |Valve Actuator, Spring return, AC 24 V, On/Off
490,00USD + KDV
KDV Dahil Fiyat: 16.045,52 TL
Z2075QPF-K+CQBUP-3-T - Belimo
325,00USD + KDV
G765S-250+RVB24-3 - Belimo
G350B-N+SVX24-MFT - Belimo
Globe Valve (GV), 2", 3-way, ANSI Class 250, Cv 41 |Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
G215S-G+LF24-SR US - Belimo
B220+LRQX24-1 - Belimo
01DT-5EL - Belimo
Duct/Immersion Temperature Sensor passive, Ni1000 (JCI), Probe length 4" [100 mm], Probe diameter 0.24" [6 mm]