B209+LRQX24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 2-way, Cv 0.8 |Configurable Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B209+LRQX24-MFT
Data Sheet | Teknik Doküman
B209+LRQX24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
GMB24-3 - Belimo
Damper Actuator, 360 in-lb [40 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, On/Off, Floating point