B224VSS+GRCX24-MFT-T N4 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Ball Valve (VSS), 1", 2-way, Cv 43 |Configurable Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, NEMA 4X, terminals
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B224VSS+GRCX24-MFT-T N4
Data Sheet | Teknik Doküman
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
G7125D+2*AFBUP-X1 - Belimo
Globe Valve (GV), 5", 3-way, ANSI Class 125, Cv 195 |Valve Actuator, Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off