B251+ARQX24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 2", 2-way, Cv 65 |Configurable Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B251+ARQX24-MFT
Data Sheet | Teknik Doküman
B251+ARQX24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
UGLK-COL-UNIV - Belimo
Collar, CustomFor UGLK
P475-1 - Belimo
Auxiliary switchFor 1" diameter shafts mount