EP015R-R6+BAC - Belimo
Elektrikli Kombine Dinamik Balans Vanası
Electr. 6-way PI-CCV EPIV, AC/DC 24 V, BACnet MS/TP, Modbus RTU, MP-Bus, DN 15, İçten dişli, Rp 1/2', PN 16, ps 1600 kPa, V'nom 1260 l/h, Akışkan sıcaklığı 6...80°C
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
EP015R-R6+BAC
Data Sheet | Teknik Doküman
EP015R-R6+BAC - Belimo
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
Teknik Özellikler
Vana özellikleri
- Akışkan
- Soğuk ve ılık su, hacmen maksimum %50'ye kadar glikol içeren su.
- Basınçtan bağımsız
- EVET
- Boru bağlantısı
- İçten dişli
- Patern
- 6 yollu
- PI Teknolojisi
- Elektronik
- PN
- 16
Motor özellikleri
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Yok
- Elektrik bağlantısı
- Kablo
- Elle müdahale elemanı
- Düğmeli, kilitlenebilir
- Güç tüketimi (beklemede)
- 1.5 W
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 2 W
- Kontrol tipi
- BACnet MS/TP
- Modbus RTU
- MP-Bus
- DC 2...10 V
- DC 0,5...10 V
- Hibrid (haberleşmeli / analog)
- Koruma derecesi
- IP54
- Tork
- 5 Nm
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V
EV050R+BAC - Belimo
Energy Valve™ Elektronik Kombine Dinamik Balans Vanası
2 yollu, AC/DC 24 V, BACnet IP, BACnet MS/TP, Modbus TCP, Modbus RTU, MP-Bus, DN 50, İçten dişli, Rp 2', PN 25, ps 1600 kPa, V'nom 4.8 l/s, Akışkan sıcaklığı -10...120°C, Glikol izleme