G240S-N+LVKX24-SR - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Globe Valve (GV), 1 1/2", 2-way, ANSI Class 250, Cv 28 |Valve Actuator, Electronic fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, modulating
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
G240S-N+LVKX24-SR
Data Sheet | Teknik Doküman
G240S-N+LVKX24-SR - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
NFX24 - Belimo
ConfigurableDamper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, On/Off