GKB24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Damper Actuator, 360 in-lb [40 Nm], Electronic fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
GKB24-MFT
Data Sheet | Teknik Doküman
GKB24-MFT - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.