I-TT-L-10-100 - DDC-Tech
Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü, Aktif 0~10V DC çıkışlı prob uzunluğu 100mm, IP65 koruma sınıfı, -50°C.. 180°C aralığında ölçüm
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
0
I-TT-L-10-100
DDC-TECH
ALMANYA
Data Sheet | Teknik Doküman
I-TT-L-10-100 - DDC-Tech
Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
352093 - Thermokon
SFK03 TRA4 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 4..20 mA | Analog çıkış ölçeklendirme, 0..+160 °C | IP66 EN 60529'a göre250 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
170239 - Thermokon
KFK03 TRA3 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Kanal sensörü, Daldırma sensörü 0..+50 °C | Aktif, 4..20 mA | Analog çıkış ölçeklendirme, 0..+50 °CIP66 EN 60529'a göre | Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), uzunluk 158 mm, 150 mm
KFK03 TRA1 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Kanal sensörü, Daldırma sensörü -50..+50 °C | Aktif, 4..20 mA | Analog çıkış ölçeklendirme, -50..+50 °CIP66 EN 60529'a göre | Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), uzunluk 158 mm, 150 mm
SFK01 PT1000 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Pasif | IP65 EN 60529'a göre450 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK01 PT100 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Pasif | IP65 EN 60529'a göre150 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK02 Ekranlı Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 0..5 V, 0..10 V | IP65 EN 60529'a göre250 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 4..20 mA | IP65 EN 60529'a göre150 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK02 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 4..20 mA | IP65 EN 60529'a göre450 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun