IC-TT-A-PT100-100 - DDC-Tech
Immersion Temperature Sensor
Daldırma tip sıcaklık sensörü, 1/2' PT100, prob uzunluğu 100mm, kablo uzunluğu 2m, 100mm sensör kovanı dahil
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and please contact us for the lead time.
IC-TT-A-PT100-100
DDC-TECH
GERMANY
{{CMP.TITLE}}
- Features
- Comments (0)
Data Sheet
IC-TT-A-PT100-100 - DDC-Tech
Immersion Temperature Sensor
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
A-22P-A12 - Belimo
Thermowell For Immersion/Duct Sensor
Thermowell cebi Paslanmaz çelik, 200 mm, G1/2', SW27
I-TT-L-20-100 - DDC-Tech
Aktif 4~20mA prob uzunluğu 100mm, IP65 koruma sınıfı, -50°C.. 180°C
352093 - Thermokon
SFK03 TRA4 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 4..20 mA | Analog çıkış ölçeklendirme, 0..+160 °C | IP66 EN 60529'a göre250 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
281775 - Thermokon
SFK03 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 0..10 V | Analog çıkış ölçeklendirme, 0..+50 °C | IP66 EN 60529'a göre100 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK03 PT100 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Pasif | | IP66 EN 60529'a göre100 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK01 Ni1000 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Pasif | IP65 EN 60529'a göre450 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun
SFK02 FR Daldırma Tip Sıcaklık Sensör
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 0..5 V, 0..10 V | IP65 EN 60529'a göreSensör probu, Ø = 6 mm, sensörün sonu Ø = 4 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun, 100 mm
01DT-1QR - Belimo
Immersion/Duct Temperature Sensor
Pasif, NTC20k, Prob uzunluğu 300 mm, Prob çapı 6 mm