NMX24-SR-T N4 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Configurable Damper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, NEMA 4X, terminals, modulating
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
NMX24-SR-T N4
Data Sheet | Teknik Doküman
NMX24-SR-T N4 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.