NV24A-TPC - Belimo
Yay Geri Dönüşsüz Lineer Vana Motoru
Yay Geri Dönüşsüz Lineer Vana Motoru, Yüzer kontrol, 24V AC/DC enerji beslemeli, 1.000N (DN40...DN80 çapları aralığındaki vanalar için uygun model)
Daha fazla bilgi
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
STOK ADEDİ:
0
STOK KODU:
NV24A-TPC
MARKA:
BELIMO
ÜRETİM YERİ:
İSVİÇRE
KDV Dahil Fiyat: 14.735,20 TL
{{CMP.TITLE}}
  • NV24A-TPC Data Sheet | Teknik Doküman
    NV24A-TPC - Belimo
    pdf indir
    Teknik Özellikler
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Yok
    Elektrik bağlantısı
    Kablolu klemensler
    Elle müdahale elemanı
    Düğmeli, kilitlenebilir
    Güç tüketimi (beklemede)
    0.5 W
    Güç tüketimi (çalışırken)
    1,5 W
    Kontrol tipi
    • Aç-kapa
    • Yüzer kontrol
    Koruma derecesi
    IP54
    Kuvvet
    1000 N
    Strok
    20 mm
    Voltaj AC/DC
    AC/DC 24 V
    Çalışma süresi (motor)
    150 s / 20 mm
    Garanti Bilgisi :
    Teslimat Bilgisi :
Benzer Ürünler
MVE515 - iSMA CONTROLLI
Lineer Vana Motoru
Yüzer ve Oransal kontrol, 24V, 1500N, yay geri dönüşsüz (DN50...DN200)
500,00EUR + KDV
KDV Dahil Fiyat: 15.981,78 TL
MVE4-VGF - iSMA CONTROLLI
Vana ve Motor Bağlantı Aparatı
MVE serisi vana motorları ile VGF serisi vana gövdeleri bağlantı aparatı (DN100…DN150 vanalar için)
94,00EUR + KDV
SAV61P00 - Siemens
Lineer Vana Motoru
Oransal kontrol, 0-10V DC çıkışlı , 1100N, 40mm stroke, 24V AC/DC, 120sn
NV-VGF - Ontrol
Vana ve Motor Bağlantı Aparatı
EV serisi vana motorları ile DN80 ve altındaki çaplardaki VGF serisi vana gövdeleri bağlantı aparatı
MVH56E - iSMA CONTROLLI
Yüzer Oransal kontrol, 24V AC, 1.500N, yay geri dönüşsüz