SMDNS-30DF-1 - Lizard Controls
Fire / Smoke Damper Actuator
Yangın anında havalandırma sistemlerinde kullanılan damperlerin otomatik kumandası için yay geri dönüşlü On/Off kontrol edilebilir damper motoru, 24V AC/DC enerji beslemeli, 30Nm gücünde, 6m2 alanında damper kontrol edebilir, 130sn çalışma süresi, yardımcı kontaklı
More information
This item has only "1" pieces left in stock!
Please contact us for lead time of more items needed.
STOCK:
1
SKU:
SMDNS-30DF-1
BRAND:
Hexa Controls
ORIGIN:
CHINA
Net Price: 4,789.10 TL
{{CMP.TITLE}}
  • SMDNS-30DF-1 Data Sheet
    SMDNS-30DF-1 - Lizard Controls
    Fire / Smoke Damper Actuator
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.