SMDNS-30DF-1 - Hexa Controls
Yangın / Duman Damper Motoru
Yangın anında havalandırma sistemlerinde kullanılan damperlerin otomatik kumandası için yay geri dönüşlü On/Off kontrol edilebilir damper motoru, 24V AC/DC enerji beslemeli, 30Nm gücünde, 6m2 alanında damper kontrol edebilir, 130sn çalışma süresi, yardımcı kontaklı
Daha fazla bilgi
Bu ürün stokta "1" adet mevcut.
"1" adet üzeri ihtiyaçlarınızda lütfen temin süresini sorunuz.
STOK ADEDİ:
1
STOK KODU:
SMDNS-30DF-1
MARKA:
HEXA CONTROLS
ÜRETİM YERİ:
ÇİN
KDV Dahil Fiyat: 5.746,92 TL
{{CMP.TITLE}}
  • SMDNS-30DF-1 Data Sheet | Teknik Doküman
    SMDNS-30DF-1 - Hexa Controls
    Yangın / Duman Damper Motoru
    pdf indir