SRF24A-SR-5 - Belimo
Rotary Vana Motoru
Rotary motor, acil durumda kontrol fonksiyonu (değişim ürünü) NC, 20 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 90 s, IP54, F05
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
SRF24A-SR-5
Data Sheet | Teknik Doküman
SRF24A-SR-5 - Belimo
Rotary Vana Motoru
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
Teknik Özellikler
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Var
- Dönme yönü (acil durumda kontrol fonksiyonu)
- Akım gelmiyorken NK, vana kapalı (A - AB = %0)
- Elektrik bağlantısı
- Kablo
- Elle müdahale elemanı
- Krank kolu ve kilitleme anahtarı ile
- Güç tüketimi (beklemede)
- 3 W
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 5,5 W
- Kontrol tipi
- DC 2...10 V
- Koruma derecesi
- IP54
- Tork
- 20 Nm
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V