B309+TFRX24-SR-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 3-way, Cv 0.8 |Configurable Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 1 x SPDT, modulating
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
B309+TFRX24-SR-S
Data Sheet | Teknik Doküman
B309+TFRX24-SR-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
TFRB24-SR-S - Belimo
Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 1 x SPDT, modulating
G780D+AFBUP-X1 - Belimo
Globe Valve (GV), 3", 3-way, ANSI Class 125, Cv 85 |Valve Actuator, Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off
G350B-N - Belimo
Globe Valve (GV), 2", 3-way, ANSI Class 250, Cv 41
G240S-N+LVB24-3 - Belimo
Globe Valve (GV), 1 1/2", 2-way, ANSI Class 250, Cv 28 |Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, On/Off, Floating point
G215S-F+LF24-S US - Belimo
Globe Valve (GV), 1/2", 2-way, ANSI Class 250, Cv 1.3 |Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, On/Off, 1 x SPDT
B325L+LF24-MFT US - Belimo
Ball Valve (BV), 1", 3-way, Cv 11 |ConfigurableValve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
B210+LRX24-SR-T - Belimo
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 2-way, Cv 1.2 |ConfigurableValve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, terminals, modulating