FSLF230-S US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Fire & Smoke Actuator, 30 in-lb [3.5 Nm] from 32...350°F [0...177°C], Spring return, AC 230 V, On/Off, 2 x SPST
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
FSLF230-S US
Data Sheet | Teknik Doküman
FSLF230-S US - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.