ZG-JSLA+NFX24-MFT-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Configurable Damper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
ZG-JSLA+NFX24-MFT-S
Data Sheet | Teknik Doküman
ZG-JSLA+NFX24-MFT-S - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
NFBUP-S-X1 - Belimo
Valve Actuator, Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off, 2 x SPDT
G215S-G+LVB24-3 - Belimo
Globe Valve (GV), 1/2", 2-way, ANSI Class 250, Cv 2.2 |Valve Actuator, Non fail-safe, AC/DC 24 V, On/Off, Floating point