B315+TR24-3/300 US - Belimo
USA Market Products
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 3-way, Cv 10 |Valve Actuator, Non fail-safe, AC 24 V, On/Off
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
B315+TR24-3/300 US
BELIMO
SWITZERLAND
{{CMP.TITLE}}
- Features
- Comments (0)
Data Sheet
B315+TR24-3/300 US - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
NFBUP - Belimo
Damper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off